PRC Wire

14/12/2017 - 7:30
Warszawa

Jak zwiększyć skuteczność w dotarciu do mediów

Dla ponad 40 proc. dziennikarzy informacja prasowa stanowi inspirację w tworzeniu codziennych materiałów. Dobry temat, interesująca treść i prawidłowa forma składają się na pozytywny odbiór i wysoką cytowalność także całych komunikatów. Dla tego ostatniego równie ważny jest odpowiedni dobór mediów oraz termin rozsyłania informacji.

Dla profesjonalnych kontaktów z mediami stworzona została platforma PRConnect, ułatwiającą dostarczenie informacji prasowych w każdej formie, o dowolnie zaplanowanej porze do redakcji i dziennikarzy z mediów ogólnopolskich, regionalnych, lokalnych i branżowych. Baza mediów to prawie sześć tysięcy adresów e-mail stale aktualizowanych. Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że system PRConnect na bieżąco monitoruje efekt wysyłki, m.in.: ✔️ czas, ✔️ liczbę, ✔️ czy adresatów otwartych wiadomości.

Oferujemy również wsparcie redakcyjne, edycję lub tworzenie informacji, promocję w social media. Poszerzając zakres działania uruchomiliśmy możliwość bezpośredniego kontaktowania się z mediami na całym świecie za pośrednictwem platformy Agility.

Tylko teraz, w świątecznej promocji oferujemy pakiety na dystrybucję informacji prasowych do mediów na calym swiecie w jednakowej cenie, niezaleznie od kraju i rodzaju mediów.

Zapraszamy ➡️ https://www.prconnect.pl/ oraz do bezpośredniego kontaktu.

Jesteśmy po to, aby Twój news przebił się w szumie informacyjnym i stał się historią najczęściej poszukiwaną, publikowaną i czytaną.

Kontakt:

Źródło:

PRConnect

Website:

https://www.prconnect.pl/

Kontakt:

Lidia Sobańska

Telefon:

+48609663682

Email:

l.sobanska@prconnect.pl

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor