PRC Wire

18/12/2017 - 8:14
Wrocław

Znajdź wymarzony prezent

Grudzień to czas, gdy nasze myśli koncentrują się na trzech wyjątkowych dniach, czyli Wigilii i Świętach Bożego Narodzenia. Chcemy wtedy pozytywnie zaskoczyć naszych bliskich upominkiem, a także zaczarować nasz dom wyjątkową atmosferą – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – U nas przygotowania do sezonu świątecznego rozpoczęły się już na dobre. To efekt tego, że Dolnoślązacy do świątecznych przygotowań podchodzą bardzo praktycznie. Pierwsi Goście szukający bożonarodzeniowych upominków pojawili się u nas już w listopadzie, chociaż świąteczny asortyment w atrakcyjnych rabatowych cenach zagościł na dobre właśnie teraz. Niezmienną popularnością cieszą się stylowe akcesoria, takie jak krawaty, apaszki oraz biżuteria. Klienci wybierają także rozwiązania do domu, kosmetyki czy sprzęt sportowy. Co ciekawe, z roku na rok wartość prezentów świątecznych rośnie. Przeznaczamy na nie więcej, bo rosną też nasze zarobki. Coraz więcej jest osób, które dokładnie wiedzą, jakiego podarunku potrzebują i nie zostawiają świątecznych poszukiwań na ostatnią chwilę – odwiedzają nas często nawet kilka razy, aby upolować wymarzony produkt w jak najniższej cenie.

W poszukiwaniu idealnego prezentu na święta warto pomyśleć przede wszystkim o obdarowywanym – jego stylu i zainteresowanych. Grudzień jest więc idealnym miesiącem, aby z bliskimi spędzić więcej czasu i dyskretnie wypytać o aktualne potrzeby. Z pomocą przychodzą także social media – profile obdarowywanych osób mogą zawierać wiele prezentowych inspiracji. Coraz częściej darujący dbają także o to, aby zachować paragon z dokonanego zakupu. W przypadku niewłaściwie dobranego rozmiaru, najczęściej bez problemu, wymienimy towar na właściwy. Z myślą o pomocnikach św. Mikołaja, którzy kupią swoje prezenty od 8 do 24 grudnia, największe centrum outletowe w regionie przygotowało specjalną niespodziankę – upominki zakupione na Granicznej 2 będzie można zapakować za darmo. Tym samym kłopot z pakowaniem spadnie nam z głowy!

W ferworze świątecznych przygotowań warto także pamiętać o skompletowaniu swojej świątecznej garderoby. Stylowa sukienka, płaszcz, czy dobrze dobrany garnitur, pomogą nam przyjemnie spędzić magiczne trzy dni, na które wielu z nas czeka nawet przez cały rok. Ze sporymi zniżkami odmienimy także nasz dom czy mieszkanie. Dzięki outletowym salonom Dajar, Tefal czy Tchibo sprawimy, że świąteczna atmosfera będzie rzeczywiście wyjątkowa i nie narazi naszej kieszeni na gigantyczne wydatki. W poszukiwaniu inspiracji na Boże Narodzenie w stylu smart warto zajrzeć na www.wroclawfashionoutlet.com

W okresie świątecznym Wrocław Fashion Outlet pracuje od poniedziałku do soboty od godz. 10:00 do godz. 21:00, a w niedzielę do godz. 20:00. W Wigilię sklepy będą otwarte tylko do godz. 14:00, zaś 25 i 26 grudnia centrum będzie zamknięte.

Kontakt:

Źródło:

Wrocław Fashion Outlet

Website:

https://www.wroclawfashionoutlet.com/

Kontakt:

Adam Piwek

Telefon:

+48696317330

Email:

piwek.adam@gmail.com

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor