PRC Wire

20/07/2017 - 6:00
Warszawa

PRConnect podpisała porozumienie z Polska Press Grupą

PRConnect podpisała porozumienie z Polska Press Grupą, jednym z największych wydawców prasy, liderem wśród mediów regionalnych i lokalnych.

Dzięki współpracy klienci korzystający z platformy PRConnect będą mieli możliwość publikacji informacji prasowych w serwisie agencyjnym Polska Press (http://aip24.pl/), z którego codziennie korzystają dziennikarze Grupy oraz klienci Polska Press. Rozpowszechnianie informacji będzie możliwe także za pośrednictwem dwudziestu jeden portali dzienników regionalnych Grupy (materiały będą oznaczane jako od partnerów zewnętrznych). Platforma PRConnect to nowoczesne narzędzie, dzięki któremu firmy, instytucje, stowarzyszenia mogą wysłać informacje prasowe, materiały do dziennikarzy mediów ogólnopolskich, regionalnych, lokalnych i branżowych.

– „Porozumienie znacząco rozszerza zakres dystrybucji platformy PRConnect.” – podkreśla jej Prezes Lidia Sobańska – „Nasi użytkownicy będą mieli możliwość nie tylko wysyłania informacji do dziennikarzy, ale też ich publikacji na głównej stronie wybranego portalu Grupy Polska Press. Naszym celem jest zbudowanie jak najszerszego zasięgu dotarcia do mediów w Polsce i za granicą.”

Polska Press Grupa jest liderem wśród mediów regionalnych i lokalnych, codziennie jej drukowane tytuły, wydawane w 15 województwach, m.in.: Dziennik Bałtycki, Głos Wielkopolski, Express Ilustrowany, Gazetę Krakowską oraz ponad 150 tygodników lokalnych czyta 5,6 mln czytelników. A serwisy internetowe, m.in.: o lokalnym biznesie http://www.strefabiznesu.pl/, społeczności lokalnych http://naszemiasto.pl/ czy http://www.polskatimes.pl/ docierają do 15,2 mln użytkowników.

PRConnect to dynamicznie rozwijająca się spółka, wspiera klientów w realizacji skutecznych kampanii informacyjnych i medialnych także w najpopularniejszych mediach społecznościowych. PRConnect tworzy również własne artykuły dziennikarskie, które nieodpłatnie mogą być wykorzystywane przez dziennikarzy: prasowych, radiowych i portali internetowych.

Kontakt:

Źródło:

PRConnect

Website:

https://www.prconnect.pl

Kontakt:

Lidia Sobańska

Telefon:

+48 609 663 682

Email:

l.sobanska@prconnect.pl

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor