PRC Wire

23/04/2017 - 7:00
Zator

Eksplozja nowości w Parku Rozrywki Energylandia!

Park Rozrywki Energylandia to niezapomniane miejsce dla dzieci i idealna rozrywka dla tych spragnionych mocnych wrażeń. Największa atrakcja sezonu 2017, to niezaprzeczalnie Speed Water Coaster -najwyższy i najszybszy na świecie wodny Roller Coaster! Maluchy (oraz wszyscy młodzi duchem) z radością wkroczą w kolorowy świat Bajkolandii, gdzie znajdziemy aż 10 nowych atrakcji oraz do Strefy Familijnej, gdzie czekają na nich łagodne, wesołe przejażdżki kolejkami górskimi oraz inne atrakcje. Wodne orzeźwienie czeka na odwiedzających w Water Parku, gdzie na Tropikalnej Wyspie każdy może poczuć się niczym Kapitan Jack z filmu o piratach! Tropikalna wyspa to za mało? Zawitaj do pięknej krainy Szwajcarii i spędź chwilę w klimatycznych sklepikach. Jedną z głównych atrakcji jest tam Swiss Water Caps o fantazyjnie rozbudowanym spływie wodnym. Pasjonaci wodnych atrakcji zachwycą się spływem łodzią po torze Anacondy, a Ci, którzy wolą pontony, będą mogli poszaleć na największej tego typu atrakcji w Europie- Jungle Adventure!

Dla wielbicieli Wenecji stworzony został Wiking Ride, czyli spokojna wodna trasa z łódeczkami, w których można poczuć się jak na rejsie z gondolierem. Spacerując w kierunku Water Parku zauważymy dwukrotnie większą Bajkolandię wzbogaconą o 10 nowych urządzeń.

Ci odważni i nieustraszeni z pewnością nie odpuszczą Strefy Ekstremalnej, gdzie czekają na nich najszybsze i najbardziej ekstremalne roller coastery w Polsce,o przeciążeniach tak silnych, że można poczuć się niczym pilot odrzutowca! W tym sezonie gości parku powita zamkowe wejście do krainy bajek, gwarantujące moc niezapomnianych przeżyć tuż za progiem. Ci, którzy pragną chwili odpoczynku między kolejnymi szaleństwami znajdą ją na pięknym dziedzińcu, gdzie znajdziemy liczne restauracje, sklepy i kawiarnie.

więcej na www.energylandia.pl

 

Kontakt:

Źródło:

acha PR

Website:

www.energylandia.pl

Kontakt:

Joanna Komorowska

Telefon:

52 521 20 72

Email:

joanna.komorowska@achapr.eu

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor