PRC Wire

08/02/2018 - 7:55
Wrocław

Najdłuższa zimowa wyprzedaż

Najwyższe zniżki i rabaty nawet do – 80%? Do połowy lutego we Wrocław Fashion Outlet miłośnicy stylu mogą cieszyć się gigantycznymi promocjami, które rozgrzeją nawet najmroźniejszy zimowy dzień

Do 15 lutego Dolnoślązacy mają okazję zrobić kompleksowe zakupy za naprawdę małe pieniądze. Wrocław Fashion Outlet to nie tylko salony modowe. W przyjaznych cenach znajdziemy tam również markowe produkty do kuchni czy odmienimy wnętrza mieszkań i domów na wiosnę. Przyjeżdżając do największego outletu w regionie, szukajmy specjalnych, czerwonych metek. Znajdziemy na nich ostatnią, trzecią kwotę, zawierającą dodatkowy rabat od zniżki outletowej. Dzięki temu zaoszczędzimy nawet – 80 % w porównaniu z wizytą w tradycyjnych salonach.

Zakupy w lutym to także dobry pomysł dla wszystkich, którzy szukają produktów premium w naprawdę korzystnych cenach. Za torebkę znanej marki zamiast 599 złotych podczas finału wyprzedaży zapłacimy tylko 79 złotych. – Chcemy promować ideę smart shoppingu, czyli zakupów bez przepłacania dokonywanych w przemyślany sposób – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Właśnie dlatego każdego dnia na naszej stronie zamieszczamy informacje o najciekawszych promocjach. Dzięki temu coraz częściej widzimy mieszkańców nie tylko z Dolnego Śląska, którzy do zakupów podchodzą bardzo metodycznie. Przyjeżdżają do ulubionych salonów, gdzie pilnie śledzą ceny i polują na okazje. Spora grupa trafia do nas, poszukując określonego produktu, na przykład garnituru i dopiero po odwiedzeniu wielu naszych sklepów, podejmuje decyzję o zakupie. Żeby skompletować stylowy outfit bez konieczności przepłacania warto po prostu wybrać się do nas osobiście.

Z okazyjnych cen skorzystamy w każdej z niemal stu marek, jaka działa na Granicznej we Wrocławiu. Specjalną ofertę dla miłośników szaleństwa na nartach czy snowboardzie przygotowały jedyne działające na Dolnym Śląsku firmowe salony Salomon i Quiksilver. Więcej o okazjach przygotowanych na finał wyprzedaży, trwający od 10 do 15 lutego, będzie można znaleźć na www.wroclawfashionoutlet.com.

Kontakt:

Źródło:

Wrocław Fashion Outlet

Website:

https://www.wroclawfashionoutlet.com

Kontakt:

Adam Piwek

Telefon:

696317330

Email:

piwek.adam@gmail.com

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor