PRC Wire

25/04/2017 - 13:41
Warszawa

Room Service – dobre jedzenie kiedy chcesz, tam gdzie chcesz

Po wejściu na stronę internetową roomservice.pl ukazuje się nam przejrzysta i intuicyjna wyszukiwarka restauracji i dań, według rodzaju kuchni – do wyboru mamy zarówno tradycyjną kuchnię polską, włoską czy grecką jak również niszowe restauracje oferujące dania na przykład kuchni libańskiej, serbskiej lub kuchni Fusion. Menu Room Service nie pozwoli nikomu narzekać na nudę lub brak wyboru, a przy tym stwarza możliwość zamówienia także dobrego wina lub półmiska specjałów, prezentującego wybrane przysmaki danej restauracji.

Kontakt z restauracją zarówno za pośrednictwem portalu, jak i telefonu jest prosty i bezproblemowy, tak aby klient nie musiał martwić się, czy zdąży zjeść swój lunch przed firmowym zebraniem. – mówi Jacek Bartniczak z Room Service.

Odpowiedzialne podejście do klienta i bogata oferta sprawdzonych restauracji cieszących się dobrą opinią to gwarancja zadowolenia z posiłku, a na tym przecież najbardziej zależy klientom. Korzystanie z usług Room Service wciąga – dowodem na to jest stale rosnące zainteresowanie i liczba polubień restauracji. Po zalogowaniu się klient uzyskuje jeszcze więcej opcji, takich jak dostęp do historii zamówień lub tworzenie listy ulubionych restauracji, aby w prosty sposób móc odtworzyć swoje poprzednie zamówienia. Na Room Service nie brakuje także promocji i wyjątkowych okazji, ale przede wszystkim – dobrego jedzenia, którym z przyjemnością możemy posilić się kiedy tylko chcemy.

Kontakt:

Źródło:

acha PR

Website:

www.roomservice.pl

Kontakt:

Joanna Komorowska

Telefon:

570 003 761

Email:

joanna.komorowska@achapr.eu

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor