PRC Wire

19/06/2018 - 7:10
Wrocław

Co Ty na to… Halo lato!

 

Wrocław Fashion Outlet wita lato aktywnie. Oprócz gorących rabatów sięgających do nawet – 80%, dzięki zakupom we Wrocław Fashion Outlet od 22 czerwca do 1 lipca będzie można otrzymać bezpłatną wejściówkę na ściankę wspinaczkową, do parku trampolin lub na przygodę z golfem.

– Wakacje to dla wielu z nas czas pełen relaksu, ale też zakupowych przyjemności podczas letnich wyprzedaży – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. –Dlatego dzięki akcji „Halo Lato” chcielibyśmy dodatkowo nagrodzić naszych klientów zaproszeniami do miejsc, w których podczas najcieplejszej pory roku nie sposób się nudzić. Wszak nadchodzące ciepłe miesiące to idealny czas na to, aby samodzielnie czy w gronie znajomych lub rodziny wyjść z domu i postawić na aktywność. Wrocław daje wiele możliwości, my postawiliśmy na niecodzienne sportowe wyzwania. Żeby skorzystać z promocji trwającej od pierwszego dnia kalendarzowego lata do pierwszego dnia lipca, wystarczy wydać minimum 200 złotych. Za okazaniem paragonu będzie można samemu wybrać jedną z trzech sportowych atrakcji: voucher do parku trampolin Jump Hall; zaproszenie na ściankę wspinaczkową Eiger wraz z możliwością darmowego wypożyczenia uprzęży i butów wspinaczkowych oraz zaproszenie na godzinną naukę gry w City Golf Wrocław – Rodzinnym Centrum Golfa, gdzie gracz otrzyma koszyk 50 piłek, kij golfowy oraz instruktaż. Niespodzianki za zakupy można odebrać w punkcie informacyjnym Wrocław Fashion Outlet. Każdego dnia akcji, od 22 czerwca do 1 lipca, zostanie wydanych po 30 biletów na każdą z atrakcji. Są one ważne do 30 września, zaś w przypadku City Golf Wrocław zaproszenie obowiązuje od 8 lipca.

Kolorowe lato pełne okazji

Początek lata to także dla wielu Dolnoślązaków okazja do poszukiwania wakacyjnych kreacji. Stroje kąpielowe, ręczniki, obuwie do wody, a także stylizacje, które sprawdzą się na plaży, w górach, podczas wyjazdu na koncert czy podczas romantycznej kolacji przy zachodzie słońca…

W ich poszukiwaniu warto skorzystać z wyprzedażowych inspiracji dostępnych w salonach ponad 90 światowych i lokalnych marek, jakie działają na Granicznej 2 we Wrocławiu. Podczas wyprzedaży najbardziej korzystne oferty zostały oznaczone specjalnymi metkami, gdzie znajduje się informacja o dodatkowym rabacie, od i tak już obniżonej wcześniej ceny outletowej. – W tym sezonie warto postawić na przykuwające wzrok nadruki egzotycznej flory i fauny, odważne motywy kwiatowe czy wielokolorowe wzory na topach. Świetnie sprawdzają się delikatne paseczki i marynarskie pasy – mówi Barbara Murza, stylistka Wrocław Fashion Outlet. – Kwiatowe wzory oraz barwne printy królują także w dziecięcych stylizacjach. Z myślą o najmłodszych warto zadbać także o wygodne bawełniane i dzianinowe ubranka. W przypadku panów świetnie sprawdzają kontrastowa i bardzo wyrazista krata oraz jeansowy total look. Wszak latem uwielbiamy cieszyć się kolorami.

Więcej szczegółów na temat akcji „Halo Lato” oraz modowych inspiracji na wakacje można znaleźć na stronie www.wroclawfashionoutlet.com

 

Editorial Note:

 

Wrocław Fashion Outlet to największe modowe centrum outletowe w Polsce południowo-zachodniej. Na prawie 18 000 metrów kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się ponad 90 światowych marek, wśród nich: New Balance, Adidas, Nike, Levi’s, Guess, Marc O’Polo i Calzedonia. Przez cały rok we Wrocław Fashion Outlet można skorzystać z cen niższych nawet do 70% w porównaniu z cenami pierwotnymi. 

Lokalizacja w pobliżu lotniska, bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, dogodny dojazd komunikacją miejską i parking na 1 200 miejsc pozwalają klientom w dogodny sposób cieszyć się dostępnymi promocjami.

 

Kontakt:

Źródło:

Wrocław Fashion Outlet

Website:

https://www.wroclawfashionoutlet.com

Kontakt:

Adam Piwek

Telefon:

+48696317330

Email:

piwek.adam@gmail.com

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor