PRC Wire

23/10/2018 - 9:10

Black Weekend: okazje czarno na białym

 

 

Po co czekać na listopadowy Black Friday? Wrocław Fashion Outlet wyprzedza kalendarz i już od 26 do 28 października zaprasza na cały weekend spektakularnych rabatów,

– Po ubiegłorocznym sukcesie Black Weekend, także w tym roku zapraszamy mieszkańców Dolnego Śląska do skorzystania z atrakcyjnych promocji podczas ostatniego weekendu października – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Przez 3 dni ponad 90 polskich i światowych marek obecnych w naszym centrum czeka ze zniżkami, jakich nie znajdziemy nigdzie indziej. 

Black Weekend 2018, organizowany na miesiąc przed światowym Black Friday, to szansa na stylowe polowanie. Specjalne oferty przygotowały między innymi salony Lee Cooper, Nike, Reebook, Marc O’Polo, Coccodrillo, Adidas, Reebok czy Giacomo Conti oraz Vistula.

To jednak nie koniec atrakcji. Podczas ostatniego weekendu października w zakupowych alejkach spotkamy również Michała, uczestnika programu „Mam Talent”. Z wyjątkowym czarno-białym mimem będzie można sobie zrobić pamiątkowe selfie czy zdjęcie i przekonać się, że Black Weekend to także okazja do dobrej zabawy. Niespodzianka czeka także na miłośników praktycznego designu. Podczas Black Weekend ponad 200 osób, które zapiszą się do newslettera największego outletu w regionie, otrzyma stylową ekotorbę na zakupy zaprojektowaną specjalnie z okazji Black Weekend.

Kochamy zakupy.

Polacy kochają robić zakupy bez konieczności przepłacania. Według badania „PromoHunters” aż 93% z nas nie może przejść obojętnie obok zniżek podczas odwiedzin w salonach modowych, zaś 87% korzysta z rabatów w salonach sportowych. Blisko połowa z nas aktywnie szuka najlepszych cen. – Tę grupę bardzo mocno dostrzegamy wśród naszych klientów, nie tylko podczas akcji takich jak Black Weekend– mówi Katarzyna Warzecha. – Ci klienci do zakupów podchodzą przez pryzmat cen, które u nas są niższe nawet do – 70% w porównaniu z pierwotnymi kwotami na metkach. Poszukują przede wszystkim produktów łączących wysoką jakość i dobrą cenę. Znaczącą grupą, która również chętnie odwiedza nas podczas akcji typu Black Weekend, są goście, poszukujący określonej kategorii produktu. Przyjeżdżają po nowy płaszcz, kurtkę, jeansy czy stylizację na ważną uroczystość albo na zagraniczny wyjazd. Dla nich liczy się nie tylko atrakcyjna cena, ale też bogata oferta, dzięki której mają swoistą gwarancję opuszczenia centrum z potrzebnymi produktami.

Informacje o zniżkach i stylizacjach w wyjątkowych cenach podczas Black Weekend można znaleźć na www.wroclawfashionoutlet.com i w mediach społecznościowych największego outletu Polski południowo-zachodniej.

 

Editorial Note:

 

Wrocław Fashion Outlet to największe modowe centrum outletowe w Polsce południowo-zachodniej. Na prawie 14 000 metrach kwadratowych powierzchni handlowej znajduje się ponad 90 polskich i światowych marek. Każdego dnia we Wrocław Fashion Outlet można skorzystać z cen niższych do 70% w porównaniu do cen pierwotnych. Lokalizacja w pobliżu lotniska, bliskość Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, dogodny dojazd komunikacją miejską i parking na 1 200 miejsc pozwalają każdego dnia cieszyć się promocjami, jakich nie ma żadne inne centrum na Dolnym Śląsku.

 

Kontakt:

Źródło:

Wrocław Fashion Outlet

Website:

https://www.wroclawfashionoutlet.com

Kontakt:

Adam Piwek

Telefon:

+48696317330

Email:

piwek.adam@gmail.com

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor