PRC Wire

21/01/2020 - 9:00
Szczecin

Pałac Manowce, najpiękniej położony obiekt na szkolenia i konferencje?

Odrestaurowany zabytkowy, ekskluzywny pałacyk wchodzi na rynek konferencyjny.

Po gruntownej renowacji,
Pałac Manowce
otwiera swoje podwoje dla organizatorów szkoleń i konferencji. Zabytkowy obiekt usytuowany jest nad samym brzegiem Zalewu Szczecińskiego, z dala od najbliższej wsi, pośród rozległych lasów. Z uwagi na swoje odosobnione i odległe położenie, Manowce są idealną lokalizacją na kilkudniowe robocze spotkania dla pracowników, klientów lub kontrahentów firmy. Oferują także niezbędną dyskrecję i komfort na posiedzenia zarządów i rad nadzorczych oraz na poufne rozmowy i kolacje z partnerami biznesowymi.

Natura i elegancja

Manowce to miejsce dla ludzi, którzy lubią naturę, spokój, odosobnienie, zabytki, luksus” – mówi Joanna Sinkiewicz, Sales Manager w Pałacu Manowce. „Po zajęciach, nasi goście mogą prosto z brzegu wejść do wody, aby popływać wpław lub kajakiem, bądź łowić ryby. Od razu po wyjściu za bramę mogą zbierać grzyby i jagody. Najbliższa wieś jest oddalona o dwa kilometry, więc u nas słychać tylko odgłosy natury”. Manowce to nie tylko natura wokół, to także elegancja w środku. Wnętrza pałacu zostały odrestaurowane i wyposażone na najwyższym poziomie: antyczne meble, dwustuletnie piece kaflowe, parkiety wersalskie, stare obrazy. Sale przeznaczone na szkolenia i konferencje mają nowoczesny sprzęt do prezentacji, rejestracji i telekonferencji.

Pełna oferta, proste zasady

W Manowcach nie rezerwuje się pojedynczych sal czy pokoi, lecz cały obiekt – do użytku na wyłączność. Na warsztaty i seminaria wykorzystywana jest sala szkoleniowa, która mieści do 30 osób przy stołach ustawionych w kształcie litery U, bądź sala balowa, w której 80 osób może usiąść w układzie teatralnym. Obiekt oferuje 3 komfortowe apartamenty i 13 pokoi dwuosobowych – łącznie zapewnia zatem nocleg dla 30 osób, a wraz z rozkładanymi kanapami i dodatkowymi łóżkami w niektórych pokojach – dla 35 osób.

Nie tylko szkolenia

Choć szkolenia i inne robocze spotkania są podstawową ofertą obiektu, firmy mogą urządzać w Manowcach inne eventy: premiery produktów i usług, wystawy produktów, koktajle firmowe itp. W lecie takie imprezy najlepiej udają się na zewnątrz, w pięknym ogrodzie, tuż nad samą wodą oraz w halach namiotowych. Pałac ma także specjalną ofertę dla fotografów i filmowców, którzy szukają niepowtarzalnych wnętrz i lokalizacji. Ponadto, Manowce to w tej części Europy jedno z niewielu luksusowych miejsc, które można wynająć do wyłącznego użytku na wakacyjny wypoczynek tylko dla siebie i swoich przyjaciół lub rodziny.

Editorial Note:

Kontakt:

Źródło:

Pałac Manowce, Biuro Prasowe

Website:

http://manowce.pl/

Kontakt:

Joanna Sinkiewicz

Telefon:

+48508201202

Email:

events@manowce.pl

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor