PRC Wire

07/01/2020 - 7:00
Wrocław

Pojedź do Zieleńca dzięki wyprzedaży we Wrocław Fashion Outlet

Od 7 do 11 stycznia przyjdź na zakupy do wrocławskiego outletu, gdzie czekają na Ciebie rabaty nawet do -80%, dołącz do Wrocław Fashion Club i zdobądź całodzienny karnet do Zieleniec Ski Arena!

We Wrocław Fashion Outlet trwa zimowa wyprzedaż. U ponad 100 polskich i światowych marek można skorzystać ze zniżek, które osiągają nawet do – 80% od cen podstawowych. – Na miłośników okazji, którzy korzystają z naszego programu Wrocław Fashion Club, od 7 do 11 stycznia czeka specjalna niespodzianka – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wroclaw Fashion Outlet. – Wspólnie z Zieleniec Ski Arena, każdego dnia, od wtorku do soboty, 30 smart-shopperom rozdamy całodniowy karnet do jednego z największych kurortów narciarskich. Jak zdobyć darmowy karnet do Zieleńca? Wystarczy zrobić jednego dnia zakupy za minimum 500 złotych na maksymalnie 5 paragonach, dołączyć do programu Wrocław Fashion Club i zgłosić się do punktu informacyjnego centrum. Pierwszych 30 osób od wtorku do soboty otrzyma bezpłatny karnet do Zieleńca.

Warto pamiętać, że we Wrocław Fashion Club za każdą transakcję w sklepie należącym do programu, odkładamy dodatkowo 5% wartości zakupów. Zaoszczędzoną kwotę możemy wykorzystać już podczas kolejnych zakupów jako dodatkowy upust – maksymalnie do ¼ wysokości paragonu. Przystąpienie do programu zajmuje tylko chwilę – wystarczy zgłosić się do punktu informacyjnego, lub pobrać aplikację Wrocław Fashion Outlet na naszego smartfona.

Na stok i górskie wypady – z dużymi rabatami

Zimowa wyprzedaż to dokonały czas do skomponowania sportowych stylizacji w atrakcyjnych cenach. W salonach 4F, Outhorn, Mountain Warehouse, Hi-Tec, Quiksilver, czy Salomon odnajdziemy nie tylko profesjonalny sprzęt sportowy, ale również liczne propozycje ubioru, które sprawdzą się podczas zimowych szaleństw, podróży czy wyjazdu na zbliżające się ferie. Kurtka narciarska to główny element sportowego stroju, dlatego warto, aby była wielofunkcyjna – mówi Barbara Murza, stylistka Wrocław Fashion Outlet. – Nowoczesna kurtka na zimowe wypady powinna mieć ciepłe i jednocześnie lekkie wypełnienie, być wodoodporna i wiatroszczelna, uszyta z tkanin, które zapewniają̨ dobrą cyrkulację powietrza. Ważne są również
otwory wentylacyjne, szwy
podklejone taśmą termozgrzewalną

i zamki chronione patką
.
Praktyczny model powinien mieć również głęboki kaptur, aby podczas jazdy, bez problemu pomieścić
np. narciarski kask, stójkę chroniącą kark i szyję.
Przy wyborze odpowiedniej kurki powinniśmy zwrócić uwagę na
wygodnie usytuowane kieszenie (w tym jedna oddzielna na skipass) oraz odblaskowe paski, dzięki którym jest się bardziej widocznym na stoku czy szlaku. Dobrze wykonany strój będzie służyć nam przez długie lata, dlatego warto pamiętać o spodniach wykonanych z tkanin podobnych do kurtki, ale także o bieliźnie termoaktywnej. Wyprawy na stok to także okazja do pokazania się w naszych ulubionych kolorach. K
olory i wzory​ cieszą oko, dodają energii i zapewniają̨ niebanalny wygląd
– dodaje stylistka. –
Sezon narciarski to wciąż czas fascynacji metalicznymi odcieniami i kolorami fluorescencyjnymi, dzięki którym będziemy zdecydowanie lepiej widoczni dla pozostałych narciarzy i pasjonatów wędrówek. Miłośnikom dynamiki i odważniejszych kreacji polecam strój narciarski w intensywnych kolorach, np. limonkowej zieleni, soczystej pomarańczy, czy turkusu.

Przygotuj się na zimowe szaleństwo z Wrocław Fashion Outlet i skompletuj sportową stylizację w cenach niższych nawet o -80%. Wybrane okazje można znaleźć m.in. na www.wroclawfashionoutlet.com.

Editorial Note:

Kontakt:

Źródło:

Wrocław Fashion Outlet

Website:

https://www.wroclawfashionoutlet.com

Kontakt:

Adam Piwek

Telefon:

+48696317330

Email:

piwek.adam@gmail.com

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor