PRC Wire

18/11/2019 - 7:15
Wrocław

Świąteczne przygotowania… z wyprzedzeniem we Wrocław Fashion Outlet

Kiedy zaczynamy przygotowania do świąt? We Wrocław Fashion Outlet sezon bożonarodzeniowy już się rozpoczął! Każdego dnia, we wrocławskim outlecie możemy zaoszczędzić nawet do -70% na zakupach. Także w najbliższą handlową niedzielę, która wypada w tym tygodniu

Kiedy zaczynamy myśleć o świętach? – Z roku na rok dokonujemy zakupów w coraz bardziej praktyczny i przemyślany sposób – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Okres po 11 listopada to czas, w którym obserwujemy coraz większe zainteresowanie świątecznymi zakupami. Przyciągani przez błyszczące sklepowe wystawy, rozpoczynamy poszukiwania idealnych kreacji, ozdób czy świątecznych prezentów. Musimy pamiętać, że najatrakcyjniejszych cen poszukują nie tylko mieszkańcy Wrocławia, ale także Dolnego Śląska i pobliskich regionów. Nie zawsze kupimy wszystko za jednym razem, dlatego często przed grudniowym spotkaniem z rodziną, odwiedzamy centrum kilkukrotnie. Przedświąteczne oferty są dla nas wyjątkową okazją, aby przygotować np. wnętrze swojego domu, czy zadbać o odświętną garderobę, a później zazwyczaj przychodzi czas na poszukiwania podarunków dla swoich bliskich. Od lat, w okresie przedświątecznym, Wrocław Fashion Outlet cieszy się dużą popularnością.

Nikt nie lubi przepłacać, dlatego chętnie korzystamy z promocji i specjalnych zniżek – dodaje Katarzyna Warzecha. Jak pokazują badania Deloitte, w ubiegłym roku ponad połowa z nas wydała na święta więcej niż rok wcześniej. Zdaniem ekspertów z Wrocław Fashion Outlet w tym roku może być podobnie – tym bardziej, że świąteczne promocje w sklepach rozpoczęły się już pod koniec października i spotkały się z przyjaznym przyjęciem klientów. Dobrym pomysłem na dodatkowe zaoszczędzenie pieniędzy podczas świątecznych zakupów może być także dołączenie do Wrocław Fashion Club. Dzięki udziałowi w programie lojalnościowym będziemy mogli skorzystać z dodatkowych promocji, czy odłożyć 5% wartości naszych zakupów za transakcje dokonane w sklepach uczestniczących w akcji, które obniżą wartość kolejnego paragonu, nawet do 25%.

Jak świętować – to z pomysłem

W poszukiwaniu bożonarodzeniowych inspiracji warto spojrzeć na ten magiczny czas nieco z dystansem. – Dla wszystkich, którzy prezenty i kreacje traktują z przymrużeniem oka proponujemy swetry lub skarpety z radosnym wizerunkiem zimowych postaci, jak np. uroczego bałwanka, Rudolfa z czerwonym nosem czy wesołego Mikołaja – radzi Barbara Murza, stylistka Wrocław Fashion Outlet. – Kolorowe i zabawne swetry wspaniale wpisują się w świąteczny klimat, rozweselają dzieci i dorosłych. Sprawdzą się także podczas zimowego spaceru oraz szaleństw na śniegu. W tegoroczne zimowe trendy, doskonale wpisuje się również sweter z błyszczącą nitką, który doda stylizacji niepowtarzalnego blasku. W listopadzie bardzo często zaczynamy poszukiwać prezentów. W tym wypadku warto zajrzeć do salonów Apart czy W.Kruk we Wrocław Fashion Outlet. – Biżuterii w garderobie damskiej nigdy nie jest za dużo – dodaje stylistka Barbara Murza. – To niezwykle elegancki i zawsze mile widziany świąteczny prezent. Delikatna biżuteria jest świetnym dodatkiem do stylizacji z umiarem. Z kolei mała modnisia bez wątpienia będzie zachwycona biżuterią, której motywem będą np. gwiazdki. Nie bójmy się także zaskakiwać naszych bliskich drobnymi upominkami. Tutaj świetnie sprawdzą się mydełka do kąpieli w zabawnych kształtach, świece, dodające uroku każdemu wnętrzu, olejki czy zapachowe kule, które poprawiają samopoczucie i dają błogie odprężenie podczas kąpieli.

Jak sprawić, tegoroczne święta stały się wyjątkowe? Zainspiruj się na www.wroclawfashionoutlet.com, odwiedź Wrocław Fashion Outlet także podczas niedzieli handlowej, 24 listopada i ciesz się magią świątecznych przygotowań, bez konieczności przepłacania.

Editorial Note:

Kontakt:

Źródło:

Wrocław Fashion Outlet

Website:

https://www.wroclawfashionoutlet.com

Kontakt:

Adam Piwek

Telefon:

+48696317330

Email:

piwek.adam@gmail.com

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor