PRC Wire

12/04/2019 - 6:30
Wrocław

Wielkanocne przygotowania pełne stylu

Przygotowania do Świąt nie muszą być drogie… We Wrocław Fashion Outlet nie tylko w okazyjnych cenach przygotujemy nasz dom czy mieszkanie na wielkanocny czas ale odświeżymy naszą garderobę, by zachwycić bliskich podczas wyjątkowych spotkań

Wielkanoc, która w tym roku wypada pod koniec kwietnia to dla wielu naszych klientów pretekst do połączenia świątecznych zakupów z wiosenną odnową zawartości szaf – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Mieszkańcy Dolnego Śląska i okolicznych regionów chętnie decydują się na odwiedzanie sklepów z wyposażeniem wnętrz. Z roku na rok widać także, że Wielkanoc rozpoczyna także sezon wiosennych wyjazdów w góry, wypadów na rowery i innych aktywności na świeżym powietrzu, z którymi często wiąże się potrzeba dobrania odpowiedniej garderoby. We Wrocław Fashion Outlet sezon świątecznych przygotowań tak naprawdę rozpoczął się już na przełomie marca i kwietnia. Co ważne, miłośnicy zakupów ze atrakcyjnymi zniżkami mogą wybrać się na Graniczną 2 we Wrocławiu także w najbliższą, handlową niedzielę 14 kwietnia – od godz. 9:00 do godz. 21:00. Poszukujący okazji last minute muszą pamiętać, że w Wielką Sobotę, Wrocław Fashion Outlet, pracuje od godz. 09:00 do godz. 13:30.

Wielkanoc z modnym charakterem

Bez względu na to, czy niedzielne śniadanie wielkanocne odbywa się w kameralnym gronie, czy jest rodzinną biesiadą, musimy pamiętać, że podczas tych spotkań warto postawić na subtelną elegancję. Dobrym rozwiązaniem mogą okazać się kwiatowe motywy, które pojawiają się w stylizacjach od kilku sezonów. – Kwiaty to kobiecość i wiosna w jednym – mówi Barbara Murza, stylistka Wrocław Fashion Outlet. – Podczas świątecznej uczty wzrok przyciągnie bluzka ozdobiona pięknym kwiatowym motywem, którą z powodzeniem można zestawić z eleganckimi spodniami o długości 7/8, w retro kratę Vichy z zarysowanym kantem. Bardziej odważne panie mogą postawić na koszulę w modny kwiatowy wzór, zawiązać w tali na wzór stylu pin-up-girl, czy połączyć z ciekawie uszytą jeansową spódniczką lub kolorowymi spodniami z wysokim stanem. Odważną, ale bardzo kobiecą alternatywą będą także luźne spodnie w kolorowe kwiaty rodem z lat 70. – Żeby stworzyć spójny i gustowny look, spodnie w intensywnym deseniu najlepiej zestawić z górą w jednolitym kolorze – dodaje stylistka. – Dobrze w tym połączeniu będą wyglądały baleriny o metalicznym połysku. Koszula w kwiaty to także propozycja dla świadomych siebie mężczyzn. Urozmaici i rozweseli garderobę. Z koszulą w ornamenty kwiatowe najlepiej wyglądają sportowe marynarki, eleganckie kardigany, swetry z dekoltem typu V-neck, czy klasyczne chinosy. Panom, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z kwiatami, sugeruję subtelne monochromatyczne mikrowzory. Dzięki kwiatowym deseniom wielkanocna stylizacja zyska modny charakter.

Szukasz wielkanocnych inspiracji, które odmienią Twoje mieszkanie i garderobę? Przed wizytą we Wrocław Fashion Outlet odwiedź stronę www.wroclawfashionoutlet.com, gdzie w sekcji Promocje znajdziesz informacje o niektórych ciekawych okazjach, jakie czekają na Ciebie u ponad 100 polskich i światowych marek dostępnych w jedynym outlecie modowym Dolnego Śląska.

Editorial Note:

Kontakt:

Źródło:

Wrocław Fashion Outlet

Website:

https://www.wroclawfashionoutlet.com

Kontakt:

Adam Piwek

Telefon:

+48696317330

Email:

piwek.adam@gmail.com

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor