PRC Wire

13/09/2018 - 6:10
Wrocław

Wrocław stolicą denimu

Jak sprawić, że jeansowymi kreacjami zaczarujemy nie tylko nadchodzącą jesień ale i swój styl? Pomoże w tym Wrocław Fashion Outlet, gdzie do końca września trwa akcja „Destination Denim”, podczas której m.in. spersonalizujemy swoje jeansy czy skorzystamy z doradztwa stylistki

Do 30 września na klientów największego outletu Polski południowo-zachodniej codziennie czeka możliwość przygotowania wyjątkowego, denimowego zdjęcia oraz obejrzenia wystawy, na której można poznać tajniki malowania, wyszywania, wybielania, wprasowywania i wielu innych stylowych technik personalizujących jeansy. Sklepy na Granicznej 2 przygotowały także oferty specjalne, podczas których w naprawdę okazyjnych cenach kupimy nie tylko spodnie, ale także wszystko to, co związane z jednym z najpopularniejszych materiałów, od wielu lat królujących na naszych ulicach. – Poprzez akcję „Destination Denim” pokazujemy, że jeansem można się bawić i dopasować go niemal do każdej okazji – mówi Katarzyna Warzecha, marketing manager Wrocław Fashion Outlet. – Dlatego niezmiernie cieszy nas duża frekwencja na bezpłatnych denimowych spotkaniach z naszą stylistką Barbarą Murzą. Goście, którzy we wrześniu dokonają jeansowych zakupów za minimum 200 złotych, w każdy weekend tego miesiąca mogą także skorzystać z usługi profesjonalnej personalizacji swoich jeansowych ubrań lub odebrać unikatową koszulkę.

Denim zawsze na czasie

Czy jeansowy look jest rzeczywiście wciąż na topie? – W najnowszych trendach stawiamy na denimowy total look, jeansowe płaszcze oraz spodnie typu mom – mówi Barbara Murza, stylistka Wrocław Fahsion Outlet. – Długie spodnie typu dzwony oraz te o długości 7/8 czy jeans w wersji short z luźniejszymi nogawkami i długością za pośladki z całą pewnością sprawdzą się jeszcze podczas cieplejszych dni. Jednak jeans w przypadku pań to nie tylko spodnie. Zdaniem wielu ekspertów stylizacje w tym sezonie zatoczyły swoiste koło: – Do łask wracają zapomniane spódnice: ołówkowe mini, jeansowe tuby o wydłużonym fasonie, modele za kolano o rozkloszowanym kroju, spódnice asymetryczne czy nieregularnie wystrzępione – dodaje Barbara Murza. – Triumfy święcą jeansowe kurtki, zarówno te klasyczne, jak i o bardziej awangardowym kroju, z mocno zdobionymi haftami i naszywkami. Co bardzo ciekawe, jeansowa koszula zyskuje nowe coraz to nowe zastosowania, bo pasuje niemal do wszystkiego – także jako casualowa alternatywa dla żakietu czy męskiej marynarki.

Więcej stylowych inspiracji i informacji o ciekawych promocjach i atrakcjach w ramach „Destination Denim” można znaleźć na www.wroclawfashion outlet.com. Akcja potrwa do 30 września. Do zakupionych jeansowych stylizacji warto także rozważyć wybór dodatków w postaci biżuterii – np. z nowo otwartego outletowego salonu W.Kruk.

Editorial Note:

Kontakt:

Źródło:

Wrocław Fashion Outlet

Website:

https://www.wroclawfashionoutlet.com/

Kontakt:

Adam Piwek

Telefon:

+48696317330

Email:

piwek.adam@gmail.com

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor