PRC Wire

08/01/2019 - 7:30
Wrocław

Zrób zakupy we Wrocław Fashion Outlet i szusuj w Zieleńcu

Kochasz jeździć na nartach? W jedynym outlecie Dolnego Śląska znajdziesz wiele sportowych stylizacji i sprzętu zimowego z rabatami aż do – 80%. A już od 10 do 12 stycznia za zimowe zakupy we Wrocław Fashion Outlet czekają całodniowe karnety na stok w Zieleniec Ski Arena.

– Styczeń to czas, kiedy podejmujemy wyzwania noworoczne, często także przeglądamy nasze szafy i wymieniamy garderobę – mówi Katarzyna Warzecha z Wrocław Fashion Outlet. – Okres wyprzedażowy to tak naprawdę najlepsza chwila, aby dzięki zniżkom przygotować się na zimę, nadchodzące ferie czy wyjazd na narty w gronie bliskich czy rodziny. Dla miłośników szaleństwa na stoku przygotowaliśmy w tym roku specjalną niespodziankę w postaci akcji „Góra karnetów do zdobycia”.
Na tych, którzy we Wrocław Fashion Outlet zrobią zakupy za minimum 500 złotych między 10 a 12 stycznia, czekają vouchery na całodniowe karnety do Zieleniec Ski Arena. Ten ulubiony ośrodek narciarski Dolnego Śląska swoją popularność zawdzięcza unikalnemu w skali kraju klimatowi, 23 kilometrom tras narciarskich oraz bogatej infrastrukturze, na którą składa się 29 kolei i wyciągów narciarskich. Jedyny outlet regionu przygotował aż 100 voucherów na całodniowe szusowanie w tym unikalnym miejscu – o ich otrzymaniu decyduje kolejność rejestracji zakupów w punkcie informacyjnym Wrocław Fashion Outlet.


Zima lubi… aktywność

Zdrowy styl życia i ruch to najlepszy pomysł na poprawę nastroju i dotrzymanie postanowień noworocznych. Niezależnie od tego, czy wybieramy się na wspólne bieganie, spacer z kijami nordic walking czy wyjście na łyżwy albo sanki, warto przygotować odpowiednią stylizację, która ułatwi nam przyjemne spędzenie aktywnego czasu.Najlepszą metodą jest warstwowość stroju – mówi Barbara Murza, stylistka Wrocław Fashion Outlet. – Zachęcam także do wyboru bielizny termicznej. Zapewni ona nie tylko odpowiednią temperaturę, ale także lepszą cyrkulację potwierdza i wyższy komfort aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Kolejną warstwą naszej zimowej stylizacji może być bawełniana bluza lub sweter z cienkiej wełny, a ostatnią lekka kurtka. Intensywne kolory rękawiczek i czapek dodadzą energii, ucieszą oko i zapewnią niebanalną kreację. Wszak dobrze dobrany ubiór wzmocni naszą motywacją do regularnych treningów. We Wrocław Fashion Outlet zimową ofertę w cenach obniżonych aż do -80% znajdziemy m.in. w salonach Salomon, 4F, Mountain Warehouse, Adventure Sports Rossignol, Quiksilver czy Outhorn.


Fluorescencyjnie na stoku

Wybierając się na narty do Zieleńca i innych lokalizacji warto też oprócz przygotowania kondycyjnego pomyśleć o tym stylowym. – W tym roku narciarze sięgają po dopasowane puchówki retro w geometryczne wzory, które noszą w zestawie z obcisłymi spodniami narciarskimi doskonale podkreślającymi figurę – wyjaśnia stylistka Barbara Murza. – Do łask powrócił także model spodni z charakterystycznym paskiem pod stopę, potocznie zwany narciarkami. Tegoroczny sezon to również czas fascynacji kolorami fluorescencyjnymi, których wyjątkowość możemy uchwycić w blasku promieni słonecznych.
Panie lubiące tradycyjne rozwiązania wybierają wśród klasyki mody sportowej. Z kolei osoby, które nie boją się kolorów, bez problemu znajdą strój narciarski w intensywnych barwach takich jak limonkowa zieleń, soczysta pomarańcza, czy turkus. Przykładowo, puchowa kurtka w kolorze malinowym, sprawdzająca się podczas outdoorowych treningów na mrozie, czeka w Mountain Warehouse za jedyne 189 zł (cena regularna 855 zł). Całość, już podczas wyjść poza stok, urozmaicą wełniane czapki z kolorowymi pomponami oraz rękawice i szaliki.

Szczegółowy regulamin akcji „Góra karnetów do zdobycia” i informacje o wyjątkowych promocjach, czekających u ponad 100 polskich i światowych marek w ramach zimowych wyprzedaży można znaleźć na stronie www.wroclawfashionoutlet.pl W przerwie między zimowymi zakupami warto skorzystać także z oferty kawiarni bądź restauracji kuchni polskiej, japońskiej czy amerykańskiej dostępnych na terenie outletu.

Editorial Note:

Kontakt:

Źródło:

Wrocław Fashion Outlet

Website:

https://www.wroclawfashionoutlet.com/

Kontakt:

Adam Piwek

Telefon:

+48696317330

Email:

piwek.adam@gmail.com

Pozostałe aktualności z…

Do góry

Za materiał opublikowany w serwisie PRC Wire odpowiedzialność ponosi – z zastrzeżeniem postanowień art. 42 ust. 2 ustawy prawo prasowe – jego autor